neděle 9. září 2012

Představujeme tvůrce: Kateřina Smutná


Do prázdninového čísla Bohemia Living nám Kateřina Smutná poslala svého drátovaného medvídka s plným bříškem. K němu nám připsala:

"Medvídek je spokojený, má plné bříško pískovcového oblázku a barevných skleněných broušených korálků, které má moc rád. Má částečně pohyblivé končetiny a hlavu. Jméno zatím nemá. Snadno si získává kamarády. Může viset někde na zdi, pod trámem, v dětském pokoji třeba. Je to dekorace, ne hračka. Je vyroben z drátovaných klubíček ze železného drátu. Motala jsem dlouho, je opravdu pevný. Na výšku měří cca 25 cm. Je zavěšen na tyčce ze silnějšího drátu, celková výška i se závěsem měří cca 64 cm. Oči má z broušených korálků a čumáček ze starého skleněného knoflíku."


My dodáváme: je to krasavec :-). Ale i další výrobky z dílny Kateřiny stojí za to. Stínidla, lampičky, košíky, mísy, zvonkohry, závěsy a další dekorace najdete v jejím obchůdku na Fler.cz.


Příspěvky o drátování od Kateřiny najdete také v originálním nezávislém časopise Klobouk na Pařezu.A pokud vás drátování zaujalo a chtěli byste se ho také naučit, můžete přihlásit na kurz, který Kateřina pořádá. Žádné komentáře:

Okomentovat